Oto Lastik

Oto Lastik
Oto Lastik

Günün her anı Türkiye’nin neresinde olursanız olun oto lastik ve lastikçi talep edin. Üstelik tek numara ile nerede lastiğiniz patlar ya da değiştirilmesi gerekiyorsa orada hizmet veriyoruz. YOL YARDIM ULAŞTIRMA HABERLEŞME VE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ siz değerli müşterilerine geniş hizmet ağı, uzman ve tecrübeli personeliyle Türkiye’nin neresinde olursanız olun 7/24 oto lastik ve lastikçihizmeti veriyoruz. Üstelik öyle uzun uzadıya beklemelere son tecrübeli çağrı personelimizle talebinize çok kısa bir süre içinde yanıt vererek konumunuza en yakın oto lastikçimizi dakikalar içerisinde size gönderiyoruz. Üstelik kaskonuz ya da bir yol yardım paketinizin olup olmaması önemli değil. Size hem zamandan hem de paradan tasarruf ettirmek için en uygun oto lastikhizmetini veriyoruz. Gece gündüz demeden, dur durak bilmeden siz müşterilerimizin rahatı için çalışıyoruz. Aracınızla seyahatiniz esnasında ya da trafikteyken oluşabilecek herhangi bir arıza ya da kaza gibi durumlarda anlık konumunuz alınarak size en yakın olan oto lastikçimizi yönlendiriyoruz.

Lastik Tamiri

Lastik tamiri bazen kolay olmayabilir. bunun için sizlere tam donanımlı mobil araçlarımızla hizmet veriyoruz. Hafif ya da ağır sınıftaki tüm araçların olay yerinde lastik değişim ve tamir işlerini kısa süre içerisinde tamamlıyoruz. Bu sayede sizlerinde hem paradan hem de zamandan tasarruf etmenize yardımcı oluyoruz. Mobil araçlarımızda hava kompresörleri, bijon anahtarları, sıfır ya da ikini el lastikler ve her türlü adet edavat bulunmaktadır.

Lastik Değişimi

Müşterilerimiz lastik değişim talebi bulunduktan sonra trafik durumu ve lokasyona bağlı olarak en kısa sürede olay yerine intikal ediyoruz. Ekibimiz aracın özellik ve durumuna bağlı olarak mobil destek ile lastikleri en hızlı şekilde değiştirmektedirler. bu sayede herhangi bir çekiciye ihtiyaç duymadan mobil araçlarımız sayesinde lastiğiniz kısa sürede tamir edip değiştirmiş oluyoruz.